Haber

Murat Kurum: Cumhurbaşkanımız yeni müjdeleri paylaşacak

ensonhaber.com

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, yaptığı açılış ve ziyaretlerle çalışmalarını sürdürüyor.

Bugün Beyoğlu’na giden Bakan Kurum, burada düzenlenen toplu açılış törenine katıldı.

Törende Sütlüce ve Örnektepe Mahallesi 398 Konut ve 20 Dükkan Anahtar Teslimi, Millet Bahçesi Otoparkı’nın açılışı ile Nikah Salonu ve Ekolojik Mahalle Bahçesi’nin temel atma töreni yapılacak.

Önemli açıklamalarda bulunan Bakan Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bayramda müjdeli haberler aldığını vurguladı.

“398 yeni konutumuzu hak sahiplerimize teslim ediyoruz”

Bakanın konuşmasından satır başları şöyle:

Biz işin siyaseti için sizinle tam ortasındayız. İstanbul’umuzu daha huzurlu hale getirmek için dev bir adım daha atıyoruz. Burası İstanbul’un nefes alacağı bir alan olacak. Öte yandan bugün 398 yeni konutumuzu hak sahiplerine teslim ediyoruz. Bugün Beyoğlu için 424 otoparklı düğün salonumuzun temellerini atacağız. 39 ilçemizde olduğu gibi Beyoğlu’nda da örnek projeler üretmeye devam ediyoruz. İstanbul’umuzda, bu kutsal şehrin her yerini dönüştürüyoruz. Sosyal konutlar yapıyoruz, millet bahçeleri yapıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 20 yıldır bu şehre hizmet ediyoruz ve bunun için çalışıyoruz.

“Cumhurbaşkanımız yeni müjdeyi paylaşacak”

Yarın Gaziosmanpaşa’da Cumhurbaşkanımızla bayram haberini paylaşacağız. Vatandaşlarımız ve belediyelerimizle projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bir yanda 500 bin, bir yanda 500 bin yeni İstanbul’un temelleri atılırken, Cumhurbaşkanımız da yeni takviyeleri, haberleri milletimizle paylaşacak.

haberkocakoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu